Trudno jest wiedzieć, od czego zacząć, gdy jest się początkującym ogrodnikiem. Również najbardziej doświadczeni ogrodnicy potrzebują odpowiednich narzędzi. Oczywiście, nie potrzebujesz szerokiego asortymentu, ale używanie odpowiednich narzędzi ogrodowych sprawi, że utrzymanie przestrzeni na zewnątrz stanie się przyjemnością. Kopanie, pielenie
, obcinanie i przycinanie będzie łatwiejsze dla pleców i kolan dzięki odpowiednim narzędziom do sadzenia, które są zarówno atrakcyjne, jak i wygodne do trzymania.

Zawartość hide 1 Najlepsi dostawcy narzędzi ogrodowych w 2020 r. 1.1 ✅ A.M. Leonard 1.2 ✅ Bionic Gloves/H&B 1.3 ✅ Bond Manufacturing 1.4 ✅ Centurion Brands 1.5 ✅ CobraHead LLC 1.6 ✅ Corona 1.7 ✅ Earthquake 1.8 ✅ Grupa ERA 1.9 ✅ Pancerz Ogrodzeniowy 1.10 ✅ Florian Tools 1.10.1 Point

Oto film przedstawiający poręczne narzędzie ogrodowe produkowane przez jednego z wiodących dostawców narzędzi ogrodowych:

Niemożliwe jest określenie, którzy producenci wytwarzają najlepsze produkty ogrodnicze, dlatego stworzyliśmy listę najlepszych dostawców narzędzi ogrodowych w 2020 roku, których produkty zdobyły pieczęć zatwierdzenia Gardening Products Review. Istnieją firmy, które stoją za swoimi produktami i dostarczają towary wysokiej jakości.

Powiązane produkty


Najlepsi dostawcy narzędzi ogrodowych w 2020

✅ A.M. Leonard


Firma A.M. Leonard, założona w 1885 r. przez Ashbela Merrela Leonarda, jest pionierem w branży narzędzi ogrodniczych i dostaw, koncentrującym się na prowadzeniu działalności w "staroświecki sposób". Jakość materiałów, doskonała obsługa klienta i asortyment ponad 10.000 części są dostępne.
Klienci mają wybór, gdzie kupują, a A.M. Leonard zobowiązuje się do utrzymania spuścizny znakomitych towarów i usług. Rozwijamy się, wymyślamy i pracujemy przez długie godziny... My, tak jak Ty, zrobimy wszystko, aby wykonać zadanie.

✅ Bionic Gloves/H&B


Golf, fitness/podnoszenie ciężarów, cross training, racquetball, tenis, ogrodnictwo i jeździectwo to tylko kilka dyscyplin sportowych i wydarzeń, w których Bionic jest liderem w dziedzinie rękawic. Znak jakości National Home Gardening Club Seal of Approval, znak jakości National Health & Wellness Club Seal of Approval
oraz znak jakości Handyman's Club of America Member Tested Seal of Approval to tylko niektóre z wyróżnień i nagród, na jakie zasłużyły rękawice Bionic. Hillerich & Bradsby,
Co., która jest właścicielem Bionic, jest firmą rodzinną. H&B jest również właścicielem PowerBilt(R), producenta kijów golfowych od 1916 roku, a także drewnianych kijów Louisville Slugger (R), które są oficjalnymi kijami Major League Baseball (R). Organizacja prowadzi również słynne na całym świecie Louisville Slugger Museum & Factory, które jest popularną atrakcją turystyczną.

✅ Bond Manufacturing


Firma Bond rozpoczęła import produktów z bambusa około 70 lat temu i ta tradycja trwa do dziś. W międzyczasie staliśmy się wiodącym producentem i sprzedawcą artykułów outdoorowych.
Zawsze stoimy za każdym produktem, który dostarczamy, a nasze wysoce wydajne procesy produkcyjne pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość i wartość. Osiągamy dobre wyniki w każdym z naszych segmentów produktowych poprzez ciągłe doskonalenie naszych produktów i procesów.

✅ Centurion Brands


Centurion jest jedną z najszybciej rozwijających się firm szklarniowych w Stanach Zjednoczonych, z szerokim zakresem konwencjonalnych i nietradycyjnych źródeł dystrybucji. Inżynierowie produktów Centurion budują narzędzia z myślą o wydajności, użyteczności i łatwości obsługi, które przetrwają próbę czasu, wykorzystując tylko najlepszej jakości materiały i najnowocześniejsze nauki ergonomiczne. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego właściciela domu lub ogrodnika, który chce utrzymać wspaniały wygląd swojego podwórka.

✅ CobraHead LLC


Brona chwastownik i kultywator CobraHead® oraz długa rączka CobraHead® są produkowane przez CobraHead LLC.
Brona i kultywator CobraHead® jest wszechstronnym narzędziem ręcznym dla ogrodnictwa, sadownictwa i rolnictwa.
CobraHead® Long Handle to stojąca motyka do sadzenia i odchwaszczania o tym samym kształcie ostrza co małe narzędzie. Narzędzia CobraHead są znane z ich użyteczności, elastyczności i spójności, a produkowane są w Wisconsin, USA.
CobraHead zachęca do produkcji żywności na małą skalę i sprzedaje materiały, które pomagają ludziom nauczyć się ogrodnictwa żywnościowego.


✅ Corona


Narzędzia Corona narodziły się w kalifornijskich gajach pomarańczowych w latach 20-tych XX wieku i są prawdziwą amerykańską marką. Od pokoleń pokolenia rolników, ogrodników, specjalistów od kształtowania krajobrazu, nawadniania, pielęgnacji drzew i budownictwa ufają Coronie - wysokiej jakości, wydajnym narzędziom, które pracują tak ciężko, jak oni sami.

✅ Earthquake


Linia urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych Earthquake® pochodzi z końca lat 50. i jest częścią sieci kreatywnych urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych ArdisamTM. Właśnie dlatego trzej partnerzy, Arnie, Dick i Sam, postanowili wykorzystać swoją wyobraźnię i umiejętności spawania metalu, aby stworzyć własne elektronarzędzia, które sprawią, że praca na świeżym powietrzu będzie prostsza, szybsza i bezpieczniejsza.
Od tego czasu firma Earthquake pozostaje wierna swoim ideałom z Środkowego Zachodu - uczciwości, ciężkiej pracy i kreatywności. Dziś Earthquake jest zaufaną marką elektronarzędzi do zastosowań rolniczych, przemysłowych i małych zastosowań komercyjnych.

Światowej klasy projektanci i architekci, fabrykanci i maszyniści, specjaliści ds. zarządzania jakością i przedstawiciele działu obsługi klienta pracują razem, aby szanować historię firmy i stać za każdym produktem, który tworzą. Z Earthquake, możesz zwiększyć swoją moc i przebić się przez nowe tereny.

✅ ERA Group


Łopata Earth Talon jest przełomowym, nowoczesnym narzędziem zaprojektowanym do kopania trudnych, nierównych gleb z mniejszą trudnością niż tradycyjna łopata.
Jej najwyższa wydajność tkwi w szczegółach: bardzo duże, wytłaczane platformy na stopy chronią je przed upadkiem, a specjalny szpic Talona zapewnia bezpieczeństwo pracy.
Earth Talon to trwała i elastyczna łopata, która może być używana do wszystkiego: od kopania dołów po pielenie, od domowych nasadzeń po zastosowania przemysłowe.

✅ Fence Armor


Fence Armor chroni słupki ogrodzeniowe przed uszkodzeniami spowodowanymi przez urządzenia do pielęgnacji trawników, takie jak podkaszarki spalinowe. Fence Armor to produkt, który ma za zadanie przedłużyć żywotność bram, znaków, słupków do skrzynek pocztowych, tarasów i innych konstrukcji krajobrazowych. Zarówno nowe i obecne słupki ogrodzeniowe są chronione przez Fence Armor. Fence Armor jest silnym zwolennikiem w ochronie środowiska. Stal nadaje się do recyklingu, ale przy użyciu Fence Armor wymaga mniej drzew i materiałów. Zabezpiecz swoje słupki, oszczędzaj pieniądze i ciesz się spokojem ducha.

✅ Florian Tools


Florian Tools jest firmą rodzinną w trzecim pokoleniu. Od ponad 55 lat produkujemy i montujemy nasze opatentowane narzędzia Ratchet-Cut Tool Design. Nie tylko produkujemy nasze narzędzia z lokalnych surowców w małym miasteczku na przedmieściach Connecticut, ale również montujemy je przy pomocy lokalnych talentów.

Najczęściej zadawane pytania:

Jakie podstawowe narzędzia są potrzebne do urządzenia ogrodu?
Rękawice. Rękawice, sekatory, nożyce do gałęzi, widły ogrodowe, kielnia ręczna, szpadel, grabie,

motykaGdzie mogę kupić hurtowo artykuły ogrodnicze?
HKTDC Sourcing. ..., Trade Wheel, Border Concepts, Your Heart's Delight, CROV Factory Direct, Wholesale Central, Down-to-earth Distributors, Greenhouse Megastore.

Gdzie mogę kupić donice po przystępnych cenach?
Jungalow, Etsy, Favor, West Elm, Goodee, ePlanters, AllModern, Tal & Bert

Wnioski

Każdy ogrodnik potrzebuje niezawodnego sprzętu ogrodniczego. Będziesz ich używać do sadzenia nasion, cebulek i jednorocznych roślin doniczkowych na rabatach. Możesz ich również użyć do pozbycia się chwastów.
Nożyce do przycinania, wodoodporne rękawice i torby do przechowywania są dołączone do niektórych kolekcji. Tak więc, znając najlepszych dostawców narzędzi ogrodowych, będziesz w stanie dokonać najlepszego wyboru i korzystać z najlepszych narzędzi.

Źródło: gardeningproductsreview
Punkt

Ocena użytkownika: Bądź pierwszy! Źródło ogrodnictwoprodukty przegląd