Witam wszystkich, to jest Taylor Miller i uwielbiam pomagać moim klientom i rozwiązywać ich unikalne wyzwania dotyczące narzędzi! Zawsze słuchaj swoich klientów. Skarżyli się z jakiegoś powodu i ważne jest, aby zrozumieć dlaczego narzekają. Doskonała obsługa klienta zawsze była moim priorytetem. Największym problemem, z jakim spotykają się moi klienci przychodzący do mojego sklepu z narzędziami, jest brak akumulatora do zarządzania wszystkimi narzędziami. Tak więc, kiedy pracują z różnymi narzędziami, muszą używać różnych ładowarek do akumulatorów, co jest irytujące, ponieważ wszędzie trzeba nosić ze sobą różne ładowarki. Wyobraź sobie, że wszystkie ładowarki przestają działać w tym samym czasie, lub co gorsza zapominasz zabrać ze sobą jedną z nich. Jeden z moich klientów, który jest stolarzem, powiedział: pewnego dnia, kiedy pracowałem z moją wiertarką, narzędzie przestało działać! Coś poszło nie tak z moją wiertarką, ale to nie był problem z baterią. więc pomyślałem sobie, co by się stało, gdyby istniały inne narzędzia, które zostały zaprojektowane do pracy z tą samą baterią? dlaczego nie spróbować użyć innego narzędzia, które może pracować z tą samą baterią? i zobaczyć, co się stanie?
Odwiedź tę stronę: firma elektronarzędzi

ronixW

moim sklepie z narzędziami posiadam kilka narzędzi, w tym wiertarki, szlifierki kątowe, piły tarczowe, klucze udarowe

, podkaszarki do trawy

itp. które mogą być zasilane jednym akumulatorem! Możesz się zastanawiać, jak to możliwe? Ronix wprowadził na rynek kolejną generację swoich narzędzi, które mogą być zasilane jedną baterią. Aby dowiedzieć się więcej, musisz czytać dalej!
The one to run all System został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania związane z majsterkowaniem, a także z dużymi projektami. Niezależnie od tego, czy musisz pracować z drewnem, metalami, stalą itp. możesz potrzebować narzędzi takich jak wiertarki, klucze udarowe, szlifierki kątowe, podkaszarki do trawy i wiele innych. Do lekkich prac, narzędzia takie jak wiertarki i klucze udarowe będą w sam raz, a do ciężkich prac, narzędzia takie jak piły tarczowe lub podkaszarki są świetne do wykonania pracy. Narzędzia z tym systemem mogą być używane w ogrodach, miejscach pracy, warsztatach, domach, przemyśle, itp. i mogą utrzymać Twoje miejsca w doskonałej formie. Czy nie lepiej więc mieć akumulator, który może zasilać kilka narzędzi? Firma Ronix oferuje narzędzia, które mogą pracować na jednym akumulatorze; ładują się one wyłącznie za pomocą ładowarki określonej przez producenta. Po zakończeniu pracy z wiertarką wyjmujemy akumulator i używamy go w innym narzędziu. Istnieją dwa rodzaje akumulatorów (2.0Ah, 4.0Ah). Akumulatory Ronix z jednym, aby uruchomić wszystkie projekt składa się z gamy 20-woltowych narzędzi, które są zasilane z jednego akumulatora i szybkiej ładowarki. Ponieważ ładowarka jest przystosowana do jednego typu akumulatorów, jeśli użyjesz jej z innym akumulatorem, stworzysz ryzyko pożaru. Gdy bateria nie jest w użyciu, należy trzymać ją z dala od innych metalowych przedmiotów. Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem tych fajnych baterii, umieszczę tutaj link, aby uzyskać więcej informacji.
Poniżej znajduje się lista narzędzi Ronix, które są zasilane jedną baterią, a w moim sklepie z narzędziami znajdziesz wszystko, czego możesz chcieć:
20V BEZSZCZOTKOWA WIERTARKAUDAROWA8900 - 8900KBRUSHLESS
ANGLE GRINDER 8901- 8901KBRUSHLESS
CIRCULAR SAW 890220V

BRUSHLESS DRIVER MŁOTOWIERTARKA


8905KBRUSHLESS


IMPACT DRIVER890620V BRUSHLESS
IMPACT WRENCH 8907BRUSHLESS
DIE GRINDER 8908BRUSHLESS
ROTARY


HAMMER


8910 - 8910K20V
HEDGE TRIMMER 892020V
GRASS TRIMMER 8921CORDLESS
LEAF BLOWER 8922
.

Dzięki jednemu akumulatorowi do wszystkich narzędzi, trudne prace można wykonać szybciej i łatwiej: jeden akumulator do wszystkich narzędzi z linii Power Line 20V. Od podkaszania trawnika po szlifowanie metali - wykorzystaj je do łatwych prac domowych i zaawansowanych zadań związanych z majsterkowaniem.