Ropa naftowa i gaz ziemny napędzały świat przez ostatnie stulecie. Są to pracowite, wymagające branże i wymagają narzędzi, które są zarówno precyzyjne, jak i trwałe. Do takich narzędzi należą klucze dynamometryczne, które pomagają w poszukiwaniu ropy naftowej, jej transporcie i rafinacji.
Przyjrzyjmy się bliżej, w jaki sposób przemysłowe narzędzia do przykręcania śrub w przemyśle naftowym i gazowym pomagają w funkcjonowaniu tego przemysłu.

Poszukiwanie i wydobycie

  • Hydrauliczne klucze dynamometryczne są stosowane na połączeniach głowic odwiertów, w tym na BOP, zaworach i przewodach przepływowych.
Pompownie
  • Hydrauliczne klucze dynamometryczne są używane do montażu pomp, rurociągów i zaworów.
Transport rurociągów
  • Hydrauliczne klucze dynamometryczne są używane do montażu połączeń kołnierzowych: rur i zaworów.
Sprężarkownie
  • Hydrauliczne klucze dynamometryczne są używane do montażu połączeń kołnierzowych: rur, pomp i zaworów.
  • Ponadto są używane do ogólnej konserwacji.
Rafinerie
  • Istnieje wiele zastosowań, w których hydrauliczne klucze dynamometryczne znajdują zastosowanie: dokręcanie i odkręcanie śrub w skraplaczach i innych urządzeniach.
  • Ponadto, klucze te mogą być używane do napinania i luzowania śrub w wymiennikach ciepła, pokrywach reaktorów, kołnierzach rur ciśnieniowych, kołnierzach rur parowych, zaworach, zbiornikach ciśnieniowych reaktorów.

Hydrauliczne klucze dynamometryczne są użytecznymi narzędziami do przykręcania śrub w przemyśle naftowym i gazowym ze względu na ich precyzję - ich zakres dokładności wynosi plus minus trzy procent - oraz wydajność, która może wynosić nawet 100 000 ft/lbs.
Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak te narzędzia mogą Ci pomóc, skontaktuj się z Maxpro. Przez ponad 20 lat wypracowaliśmy sobie reputację zaufanego dostawcy hydraulicznych kluczy dynamometrycznych i innych narzędzi dynamometrycznych.
Jesteśmy również akredytowanym laboratorium kalibracyjnym i certyfikacyjnym ISO 17025, które jest w stanie sprawdzać dokładność kluczy dynamometrycznych, przetworników momentu obrotowego, multiplikatorów momentu obrotowego i manometrów. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w następnym projekcie przemysłowym związanym ze skręcaniem.