mapa strony         
Garaże, Hale i Bramy - Mackostal
rozmiar tekstu: A A A
 • więcej

  Garaże Akrylowe

  Garaże akrylowe posiadają poszycie z blachy teflonowej w kolorach RAL. Blachę akrylową wykorzystuje się ją także do produkcji blachodachówek. Garaże akrylowe są niewątpliwie bardziej trwałe w porównaniu do ocynkowanych.
 • więcej

  Garaże Blaszane

  Standardowe garaże blaszane posiadają poszycie z blachy ocynkowanej ogniowo obustronnie. Wykonujemy dowolne wymiary i opcje.
 • więcej

  Hale Blaszane

  Hale blaszane i wiaty stalowe wykonywane przez nas mogą mieć dowolny wymiar oraz umiejscowienie okien, bram, drzwi. Dużą popularnością cieszą się wypusty dachowe wraz z podbiciami oraz różnego rodzaju obróbki blacharskie (okucia).
 • więcej

  Kojce dla psów - NOWOŚĆ !!!

  Kojce dla psów to NOWOŚĆ w naszej firmie. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowego asortymentu o profesjonalnym wykonaniu.
 • więcej

  Bramy uchylne i dwuskrzydłowe

  Zmierzając ku pełnemu dostosowaniu do potrzeb klientów wykonujemy również bramy do muru zarówno dwuskrzydłowe jak i uchylne do góry. Galeria nie zawiera zbyt wielu zdjęć bram ze względu na ograniczony czas montażystów.
 • więcej

  Hala MACKO-Stal

  Hala naszej firmy wykonana jest podobnym systemem, który stosujemy do lekkich konstrukcji stalowych typu: garaże blaszane, wiaty, hale rolnicze i magazynowe. ZAPRASZAMY do MACKO-Stal!!!
rekordów: 6, strona 1 z 1
garaże blaszane
copyright © macko-stal.pl oferujemy: hale, wiaty, konstrukcje stalowe, garaże blaszane, blaszaki Realizacja: Intellect.pl